Spoločenská miestnosť - Motorest TOMI

DENNÉ MENU
JEDÁLNY LÍSTOK
ŠPECIALITY TOMI
KONTAKT
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Spoločenské akcie

Dohodnite si bezplatnú obhliadku priestorov na nasledujúcich kontaktoch:
rezervácie, informácie : 0902 688 836 alebo info@motorest-tomi.sk
Na súkromné rodinné oslavy, svadby, detské oslavy, semináre, školenia a podobne ponúkame na prenájom  spoločenskú miestnosť s barom.
Hľadáte miesto na rodinnú oslavu v Bansko-Bystrickom kraji?
Strávte špeciálne chvíle so svojimi najbližšími v priestoroch motorestu Tomi.
Organizujete oslavu narodenín alebo iných sviatkov, krstiny, oslavu promócií, významné jubileum, výročie, zásnuby alebo firemné a kultúrne podujatia či konferenciu, personál nášho motorestu sa postará o to, aby vám bolo príjemne, veselo a pohodlne. Stačí, ak nám zadáte vaše požiadavky a my vám pripravíme miestnosť na oslavu a zabezpečíme kompletný catering.
Postará sa o vás náš skúsený tím kuchárov a čašníkov. Súčasťou našich služieb sú priestory na oslavu, chutný catering, obsluha, alkoholické aj nealkoholické nápoje a pochutiny.
Priestor
Priestor na oslavy má veľkosť 18 metrov x 9 metrov. Samozrejmosť sú oddelené toalety pre pánov a dámy. K dispozícii je parkovisko s kapacitou 20 parkovacích miest. Parkovanie je zdarma.
Kapacita
Na sedenie je okolo 90 ľudí a ďalších 20 miest na letnej terase.
Aj pri plne obsadenej kapacite je stále možnosť využiť tanečný parket.
Vybavenie
Súčasťou vybavenia je bar s kompletným vybavením, chladnička, kávovar, mikrovlnka, LCD TV, rádio. V celom objekte je pripojenie na internet cez WiFi zdarma.
V prípade záujmu sprostredkujeme aj a iné služby ako catering spojené s organizáciou oslavy ako napríklad doprava alebo výzdoba a iné.
Doba prenájmu možná od 15:00 do 22:00 nedeľa-štvrtok a od 9:00 do 04:00 dni pred víkendami a sviatkami, prípadne podľa dohody.

 
tel.č:0902 688 836

ADRESA
Motorest TOMI
Družby 560
Podbrezová-Lopej 976 81
http://www.motorest-tomi.sk

Copyright 2019. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky